Strona główna>widoczne dla wszystkich>DDR w Holandii - zajazd cafe&food (8)


DDR w Holandii - zajazd cafe&food (8)

DDR w Holandii - zajazd cafe&food (8)
© klos - wszelkie prawa zastrzeżone.

DDR w Holandii - zajazd cafe&food (8)

Opis: Holandia słynie z szeroko zakrojonego lobby rowerowego. W tej krótkiej serii przedstawię Wam kilka fotografii typowych, holenderskich dróg dla rowerów.
-----

Wielką osobliwością dróg rowerowych wypuszczonych po przepięknych terenach o cechach równie lokalnych co szczątkowo rekreacyjnych i turystycznych są "zajazdy rowerowe". Spotkałem się z takim przynajmniej kilka razy. W istocie są to małe knajpy ustawione w pobliżu przebiegu drogi dla rowerów, gdzie można uraczyć się tyle piwem, co grillowaną kiełbasą lub wyborną kawą.

Miejsce wykonania fotografii jest na swój sposób wyjątkowe, gdyż ścieżka rowerowa "wypuszczona" została po wale. Po lewej stronie rozpościera się zatoka wychodząca na Morze Północne, na dole zaś z prawej strony, za polaną pełną owiec mieści się miasteczko Andijk, położone niżej, niż tafla wody. Wał ciągnący się od Medemblik pełen jest uroczych punktów, które "ratują" nijakość rolniczych pejzaży przeważających w większości kraju.
Autor zdjęcia: klos
Słowa kluczowe: Holandia, ścieżka rowerowa, droga rowerowa, Andijk, kawiarnia, kawiarenka, zajazd, morze, wybrzeże, wał, szlak
Kategorie: Holandia
Dostępność: widoczne dla wszystkich
Data: 08.04.2018 13:57
Wyświetleń: 1239
Data wykonania zdjęcia: (nieznana)
Rozmiar pliku: 338.8 KB
[Przełącz na mobilną wersję tej strony]

© 2021 Ukalo & Pewusoft. Napędzane piwem i 4images 1.7.11 Copyright © 2002-2021 4homepages.de
Strona zawiera poprawny XHTML oraz śladowe ilości orzechów laskowych.